Hunza Complex, Green lane Heights
George Town, Penang
RM 1,200,000
2
BM
2,056
kps
RM 584
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Hunza Complex Office Lot, Jalan Gangsa, Greenlane, Jelutong for sale
* Rare in the market
* Freehold
* Built-up : 2055sqft
* 5 rooms + 1 meeting room + 1 storeroom
* 2 bathrooms
* 1 car park
* Fully Furnished and fully renovated
* Corner lot
* Well maintained
* Ready to move in
* Centrally located and connected via major roads such as Green Lane and Jalan Masjid Negeri
* Easy access to Georgetown, Penang Bridge, Bayan Lepas and FTZ
* Asking price : RM1.2M negotiable
For further details and viewing arrangement, please contact :-
Anne Lee 016_4188_123
REN 69922
* Rare in the market
* Freehold
* Built-up : 2055sqft
* 5 rooms + 1 meeting room + 1 storeroom
* 2 bathrooms
* 1 car park
* Fully Furnished and fully renovated
* Corner lot
* Well maintained
* Ready to move in
* Asking price : RM1.2M negotiable
Anne Lee 016_4188_123
REN 69922
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di George Town, Penang dijual pada harga RM 1,200,000.
Tidak.
George Town, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,156 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar George Town
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut