Industrial land at Taman Teknologi Cheng

Taman Teknologi Cheng, Cheng, Melaka

RM 3,500,000

kps

33,874

kps

auto-size-o

RM 103.32

calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60150581
asterisk-o
33,874 kps luas tanah
auto-size-o
RM 103.32 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Taman Teknologi Cheng Melaka Industrial Land With Building For Sale

*For Sale* 842/2025

Property type: Industry land with building (not fully covered)
Floor full cement
Facing TTC mainroad and good location
Taman Teknologi Cheng , 75250 Melaka
Land Size : 3147m²/ 33874sqft
Leasehold till 14/8/2096
non bumi
Asking Price: RM3,500,000
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Teknologi Cheng, Cheng dijual pada harga RM 3,500,000.
Tidak.
Taman Teknologi Cheng, Cheng, Melaka.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 15,038 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi