Ipoh Garden
Ipoh Garden, Ipoh, Perak
RM 320,000
4
BT
2
BM
1,500
kps (tanah)
RM 213.33
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Double Storey Terrace House - Basic House
For Sale
Ipoh Garden East
Double Storey Terrace House
- Land size 20 X 75 (1500sf)
- 4 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Freehold
- Facing South
- Basis House
Accessibility:
- 5 min to AEON Kinta City, Tesco, McDonald's, Starbucks etc
- 10 min to Ipoh Town
- Direct access to Plus Highway- Ipoh Toll
- Walking distance to restaurants, shops etc
Selling Price : RM320k
Sam Lam
E Trend Realty Sdn Bhd
Ipoh Garden East
Double Storey Terrace House
- Land size 20 X 75 (1500sf)
- 4 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Freehold
- Facing South
- Basis House
Accessibility:
- 10 min to Ipoh Town
- Direct access to Plus Highway- Ipoh Toll
- Walking distance to restaurants, shops etc
Selling Price : RM320k
Sam Lam
E Trend Realty Sdn Bhd
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ipoh Garden, Ipoh dijual pada harga RM 320,000.
Tidak.
Ipoh Garden, Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,358 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ipoh Garden
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi