Jalan Akasia 1/1, Taman Akasia
Semenyih, Selangor
RM 214,000
4
BT
3
BM
1,281
kps (tanah)
RM 167
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Town House 1.5 Tingkat Murah RM214K Di Semenyih 4 Bilik
BANK LELONG DATE: 18 May 2026 BM
Property Address:
Unit No. 2A-1, Jalan Akasia 1/1, Taman Akasia, 43500 Semenyih, Selangor
Property Details:
- 1.5 Storey Town House
- Freehold
- Size: 1,281 sq.ft
- Bedroom: 4
- Bathroom: 3
Auction Detail:
Auction Date - 18 May 2026
Auction Price - RM214,000.00
Market Value - RM400,000.00
Kindly take note:
• NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
• Deposit 10%
• Legal + misc kos sekitar 7%-10%
Interested? Let’s check eligibility & avoid deposit burn first
Fifi Natasya
REN 75727 | Actfast Properties
Property Address:
Property Details:
- 1.5 Storey Town House
- Freehold
- Size: 1,281 sq.ft
- Bedroom: 4
- Bathroom: 3
Auction Detail:
Auction Date - 18 May 2026
Auction Price - RM214,000.00
Market Value - RM400,000.00
Kindly take note:
• NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
• Deposit 10%
• Legal + misc kos sekitar 7%-10%
Fifi Natasya
REN 75727 | Actfast Properties
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Semenyih, Selangor dijual pada harga RM 214,000.
Tidak.
Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 908 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Semenyih