Jalan Chain Ferry
Kompleks Chain Ferry, Butterworth, Penang
RM 850,000
2
BM
2,500
kps
RM 340.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Double Storey Shop Available For Sale Or Lease At Jalan Chain Ferry
Jalan Chain Ferry Retail Space
2 Storey Shop
Property details:
- Freehold
- Land area 1400 sqft
- Build up 2500 sqft
- Freehold
- Suitable for office use
- For rent: RM3000
To arrange a viewing, please contact Heng at 0*****
REN53563
2 Storey Shop
Property details:
- Freehold
- Land area 1400 sqft
- Build up 2500 sqft
- Freehold
- Suitable for office use
- For rent: RM3000
To arrange a viewing, please contact Heng at 0*****
REN53563
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kompleks Chain Ferry, Butterworth dijual pada harga RM 850,000.
Tidak.
Kompleks Chain Ferry, Butterworth, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,652 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kompleks Chain Ferry
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi