Jalan imbi
Jalan imbi, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 7,200,000
3
BM
2,280
kps
RM 3,157.89
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Available: Exceptional 2,280sf Shop corner lot in Central KL
- Generous 2280 sqft retail space, perfect for commercial purposes.
- Situated only 500 meters away from the closest MRT station.
- A brief stroll to major supermarkets, providing ease for everyday necessities.
- Benefit from straightforward access to shopping centers such as TRX and Pavilion.
- Located in a high foot traffic zone, ideal for enhancing business visibility and growth.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di KL City Centre, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 7,200,000.
Tidak.
Jalan imbi, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 30,936 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar KL City Centre
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi