Jalan Kelian, Kulim (Behind Pos Kulim)

Jalan Kelian, Kulim, Kedah

RM 220,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 157.14

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501341090
ruler-o
1,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey Terrace End Lot @ Jalan Kelian, Kulim (Behind Pos Kulim)

Single Storey Terrace (End lot)
Jalan Kelian, Kulim
Suitable for those who want to rebuild the house

Land Area: 1400sqft
Bedroom: 3
Bathroom: 1+1
Freehold
Non Bumi Lot

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kulim, Kedah dijual pada harga RM 220,000.
Tidak.
Jalan Kelian, Kulim, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 933 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi