Jalan Macalister commercial land

George Town, Penang

RM 3,680,000

Boleh dirunding

kps

6,357

kps

auto-size-o

RM 579

PSF

1.2 km (14 mins) from Komtar

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Komersial untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500904311
asterisk-o
6,357 kps luas tanah
auto-size-o
RM 578.89 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Macalister Corner first grade Land loh guan lye hospital

Macalister Corner first grade Land For Sales
Total :2 Lots
Land area:6357sqft
Freehold
Facing Mainroad

Selling price RM 3.68M Negotiable

Pls contact Fanny Wong 0*****
REN70851
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di George Town, Penang dijual pada harga RM 3,680,000.
Tidak.
George Town, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 15,811 / bulanan.