Jalan Pertiwi, Kampung Stulang Laut, Johor Bahru
Jalan Pertiwi, Kampung Stulang Laut, Johor Bahru, Taman Stulang Laut, Johor Bahru, Johor
RM 3,500,000
Boleh dirunding8
BT
5
BM
14,462
kps (tanah)
RM 242.01
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jalan Pertiwi, Kampung Stulang Laut, Johor Bahru / Bungalow House
For Sale (JB Town Stulang Laut - Double Storey Bungalow)
Well renovated house
Foreigner can buy
Jalan Pertiwi, Kampung Stulang Laut, 80300 Johor Bahru, Johor Darul Ta'zim
Double Storey Bungalow
Leasehold (Until 2068), need consent.
Land Size: 14462 Sqft
Bedroom: 5 + 3
Bathroom: 5
Fully Renovated
Partially Furnished
Northwest (more to west)
Facing: Unblocked view
Car park: Many car can park inside
Neighbors: Mix
Asking Price: RM3.5mil Nego
Whatapps / Call
The Roof Realty
Stefan Yu +6*****
www.h*****
征求产业(出售/出租)
欢迎联络 0*****
Well renovated house
Foreigner can buy
Double Storey Bungalow
Leasehold (Until 2068), need consent.
Land Size: 14462 Sqft
Bedroom: 5 + 3
Bathroom: 5
Fully Renovated
Partially Furnished
Northwest (more to west)
Facing: Unblocked view
Car park: Many car can park inside
Neighbors: Mix
Asking Price: RM3.5mil Nego
Whatapps / Call
The Roof Realty
Stefan Yu +6*****
www.h*****
征求产业(出售/出租)
欢迎联络 0*****
Kemudahan
Air conditioner
Balkoni
Cooker hood
Diubahsuai
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Stulang Laut, Johor Bahru dijual pada harga RM 3,500,000.
Tidak.
Jalan Pertiwi, Kampung Stulang Laut, Johor Bahru, Taman Stulang Laut, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 14,677 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Stulang Laut
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut