Jalan Teknologi, Tmn Sains Selangor, Science Park 1, Kota Damansara
Jalan Teknologi,Tmn Sains Selangor, Kota Damansara, Taman Sains Selangor, Kota Damansara, Selangor
RM 10,500,000
16,792
kps (lantai)
RM 625.30
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Semi-D Factory with Large Land Area, Kota Damansara
Corner Semi-D Factory with Large Land Area, Kota Damansara
O 1 7 — 8 8 2 2 1 9 1
*** Factory FOR SALE ***
2 Storey Semi-D Factory
Location: Taman Sains Teknologi Selangor 1, Kota Damansara
Features & Specs:
- corner lot
- land area: 16,792sf
- built up 1: 6,276sf (original façade)
- built up 2: approx. 10,000sf (extension side)
- leasehold
- ceiling height: 5m
- Good accessibility via NKVE, DASH, LDP
- Prime area close to PJ/KL
O 1 7 — 8 8 2 2 1 9 1
O 1 7 — 8 8 2 2 1 9 1
*** Factory FOR SALE ***
2 Storey Semi-D Factory
Location: Taman Sains Teknologi Selangor 1, Kota Damansara
Features & Specs:
- corner lot
- land area: 16,792sf
- built up 1: 6,276sf (original façade)
- built up 2: approx. 10,000sf (extension side)
- leasehold
- ceiling height: 5m
- Good accessibility via NKVE, DASH, LDP
- Prime area close to PJ/KL
O 1 7 — 8 8 2 2 1 9 1
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sains Selangor, Kota Damansara dijual pada harga RM 10,500,000.
Tidak.
Jalan Teknologi,Tmn Sains Selangor, Kota Damansara, Taman Sains Selangor, Kota Damansara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 45,115 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sains Selangor
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi