Jenjarom
Jenjarom, Selangor
RM 1,520,000
1
BM
4,325
kps (lantai)
RM 351
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jenjarom Link Factory for sales ( Limited Unit )
Jenjarom Link Factory for sales ( Limited Unit )
- Freehold
- Wide Frontage 37 sf
- Floor loading 10Kn/m2
- Power Supply 150 Amps
- Bu :4325 sf
- La : 37 x 90
- Extimate Completion 2026 .
- Easy access to Highway.
Kindly call / wasap for view.Tq
Johnny How
0*****
REN 53217
One Maker Realty Sdn Bhd
- Freehold
- Wide Frontage 37 sf
- Floor loading 10Kn/m2
- Power Supply 150 Amps
- Bu :4325 sf
- La : 37 x 90
- Extimate Completion 2026 .
- Easy access to Highway.
Kindly call / wasap for view.Tq
Johnny How
0*****
REN 53217
One Maker Realty Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Jenjarom, Selangor dijual pada harga RM 1,520,000.
Tidak.
Jenjarom, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,531 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2026.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jenjarom
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat