Jeram
Jeram, Selangor
RM 7,178,000
Lihat ke Tawaran4.12
ekar
RM 40.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Limited Industrial Zoned Freehold Land For Sale @ Jeram, Kapar
Limited Industrial Zoned Freehold Land For Sale
~Agriculture land (Zoning Industry)
~Size : 4.12 acres (179,467 sqft)
~Freehold
~Location : Jeram, Kapar, Batu. 17
~Close Proximity to KIIP @ Kapar 2 Industrial Zone
~Oil Palm Plantation with Great Road Access
~Convenient Accessibility
~Price is Negotiable, View to Offer
For more information and viewing
Marco Mak 0***** )
The Roof Realty Sdn Bhd (E11605)
REN 57216
~Agriculture land (Zoning Industry)
~Size : 4.12 acres (179,467 sqft)
~Freehold
~Location : Jeram, Kapar, Batu. 17
~Close Proximity to KIIP @ Kapar 2 Industrial Zone
~Oil Palm Plantation with Great Road Access
~Convenient Accessibility
~Price is Negotiable, View to Offer
For more information and viewing
Marco Mak 0***** )
The Roof Realty Sdn Bhd (E11605)
REN 57216
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Jeram, Selangor dijual pada harga RM 7,178,000.
Tidak.
Jeram, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 30,841 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jeram
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi