JInjang Utara Residential Land 2562sf
Jalan Jinjang Permai Jinjang Utama Jinjang Utara Kuala Lumpur, Jinjang, Kuala Lumpur
RM 560,000
Lihat ke Tawaran2,562
kps
RM 218.58
PSF
300 m (4 mins) from Sri Delima

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jinjang Utara Residential Plot 2562sf
**** Jalan Jinjang Permai ****
**** Jinjang Utara ****
~ 2562sf
~ Leasehold
~ Residential Plot
~ Skk
Property owners are encouraged to reach out to me as well.
Buy | Sell | Rent | Commercial | Under construction | Land
【欢迎屋主委托产业 - 出租/出售/买卖】
【排屋,排楼,工厂,店屋,地皮 一律欢迎】
**** Jinjang Utara ****
~ 2562sf
~ Leasehold
~ Residential Plot
~ Skk
Property owners are encouraged to reach out to me as well.
Buy | Sell | Rent | Commercial | Under construction | Land
【欢迎屋主委托产业 - 出租/出售/买卖】
【排屋,排楼,工厂,店屋,地皮 一律欢迎】
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Jinjang, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 560,000.
Tidak.
Jalan Jinjang Permai Jinjang Utama Jinjang Utara Kuala Lumpur, Jinjang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,348 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jinjang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Kediaman Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat