Jln Pudu, Pudu, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
Jln Pudu, Pudu, 55100 Kuala Lumpur, Jalan Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 24,481,600
Boleh dirunding15,301
kps
RM 1,600.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Please whatapps or call me to book a viewing!! Max Leong
Lot: 120, 121, 122, 123, 124, 175
Address: JIn Pudu, Pudu, 55100
Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
Size
: 15,301 sqft
Per Saft : RM 1,600
Total Price: RM 24,481,600
Remark:
• Facing Main Road
Address: JIn Pudu, Pudu, 55100
Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
Size
: 15,301 sqft
Per Saft : RM 1,600
Total Price: RM 24,481,600
Remark:
• Facing Main Road
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Jalan Pudu, KL City Centre dijual pada harga RM 24,481,600.
Tidak.
Jln Pudu, Pudu, 55100 Kuala Lumpur, Jalan Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 105,191 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jalan Pudu
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Komersial Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi