Johor Bahru Converted Medium Industrial Land For Sales

Jalan Pekan Nanas, Johor Bahru, Johor

RM 6,272,000

kps

139,392

kps

auto-size-o

RM 45

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Perindustrian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501292397
asterisk-o
139,392 kps luas tanah
auto-size-o
RM 45.00 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

3.2-Acre Converted Medium Industrial Land In Pekan Nanas For Sales

*FOR SALES*

* The property is located in beside main road Pekan Nanas industrial zone/ 该工业地在大路旁边
* Land area: 3.2 acres/土地面积:12,950平方米
* Converted Medium Industrial title/已转好中工业地契,中国老板们可以购买。
* Freehold title and international lot/永久地契与国际单位
* Flat land/平地

* Vendor asking Rm6,272,000.00 Millions/ 地主价627万马币

* Please kindly contact Sam Ong at 60. 1*****
* Thank you
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Johor Bahru, Johor dijual pada harga RM 6,272,000.
Tidak.
Jalan Pekan Nanas, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 26,949 / bulanan.