Kajang Development Land For Sale 16.7 Acres
Taman Universiti, Bangi, Selangor
RM 25,000,000
0
BM
731,500
kps (lantai)
RM 34.18
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kajang Development Land For Sale 16.7 Acres
Tenure : Interest in Perpetuity (Freehold)
Land Area : 16.7 acres (Approx 731,500 sqft)
Land Use : Nil. ("Tidak Dinyatakan")
Express Condition : Nil. ("Tidak Dinyatakan")
Land Area : 16.7 acres (Approx 731,500 sqft)
Land Use : Nil. ("Tidak Dinyatakan")
Express Condition : Nil. ("Tidak Dinyatakan")
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Universiti, Bangi dijual pada harga RM 25,000,000.
Tidak.
Taman Universiti, Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 107,418 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Universiti
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Hartanah Yang Lain Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi