Kampung Baru Subang
Jalan TUDM, Kampung Baru Subang, Detached Factory, Kampung Baru Subang, Sungai Buloh, Selangor
RM 18,000,000
1
BM
50,000
kps (lantai)
RM 360
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Standalone Factory on Jalan Tudm, Kampung Baru Subang
Kampung Baru Subang Jalan TUDM Standalone Factory
- Leasehold (lease tenure expiring 2115, 89 years remaining)
- Land Area 51,727 sf
- Converted to Industrial title
- Building Total Built Up approx 50,000 sf
- 2sty Office + 1 Storey Factory
- Situated along the main road of Jalan TUDM
- Asking RM18mil
Sean Ang 0***** | REN18392
- Land Area 51,727 sf
- Converted to Industrial title
- Building Total Built Up approx 50,000 sf
- 2sty Office + 1 Storey Factory
- Situated along the main road of Jalan TUDM
- Asking RM18mil
Sean Ang 0***** | REN18392
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Baru Subang, Sungai Buloh dijual pada harga RM 18,000,000.
Tidak.
Jalan TUDM, Kampung Baru Subang, Detached Factory, Kampung Baru Subang, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 77,341 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Baru Subang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi