Kampung Ulu Tiram

Kampung Ulu Tiram, Kampung Ulu Tiram, Ulu Tiram, Johor

RM 2,123,270

Boleh dirunding

kps

106,186

kps

auto-size-o

RM 20

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Pertanian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 27 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 25183283
asterisk-o
106,186 kps luas tanah
auto-size-o
RM 20.00 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Just behind residence

- Type: Sale
- Address: Kampung Ulu Tiram
- Mukim: Terbau
- Tenure: Freehold
- Property Category: Agricultural Land (Can convert to residence land)
- Land Area: 2.438 acres (106,186sqft)
- Asking price: RM2,123,720 neg
- Price per sqft: RM20psf neg
- Unit Type: Intermediate
- ccupied: Vacant

Amenities
========
- Short distance to Police Station, Pos Office.
- Short distance to Public Bank, Maybank, RHB, BSM etc
- Short distance to SK Ulu Tiram, SJK(C) Tiram etc
- Short distance to Klinik Kesihatan Ulu Tiram, Today Mall etc
- Short distance to many Petrol Station

Accessibility
=========
- Access to Jalan Kota Tinggi
- Access to Jalan Sungai Tiram
- Access to Lebuhraya Senai-desaru

Please Contact: Norman Tiong 0*****

~~~ Owner Welcome List ~~~
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Ulu Tiram, Ulu Tiram dijual pada harga RM 2,123,270.
Tidak.
Kampung Ulu Tiram, Kampung Ulu Tiram, Ulu Tiram, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,123 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi