KAPAR | FREEHOLD | FACTORY 125' X 175' 21,875 SQFT | POWER 400AMP
KAMPUNG JAWA, PANDAMARAN, ALAM IMPIAN, NORT PORT, PUNCAK ALAM, MERU, TELOK GONG, SETIA ALAM, BUKIT RAJA, Kapar, Selangor
RM 11,800,000
7
BM
25,317
kps (lantai)
RM 466
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold Semi-D Factory With Tenants Available In Kapar
FOR SALE
SEMI-DETACHED FACTORY FEATURING 2 STOREY OFFICE SPACE LOCATED AT KLANG MERU INDAH
* LAND AREA : 37,025 SQFT
* SIZE : ~125’ X 187’
* OFFICE BUILT-UP : 5,700 SQFT (~95’ X 30’)
^FACTORY BUILT-UP : 19,617 SQFT (~125’ X 157’)
* TOTAL BUILT-UP : 25,317 SQFT
* POWER SUPPLY : 400Amp
* FREEHOLD
* STATUS : TENANTED UNTIL MAY 2027
*Price details:- Asking Sale Price: RM11.8mil
Please Contact Vincent Choo 016 | 977 | 6696 for viewing/details
* LAND AREA : 37,025 SQFT
* SIZE : ~125’ X 187’
* OFFICE BUILT-UP : 5,700 SQFT (~95’ X 30’)
^FACTORY BUILT-UP : 19,617 SQFT (~125’ X 157’)
* TOTAL BUILT-UP : 25,317 SQFT
* POWER SUPPLY : 400Amp
* FREEHOLD
* STATUS : TENANTED UNTIL MAY 2027
*Price details:- Asking Sale Price: RM11.8mil
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kapar, Selangor dijual pada harga RM 11,800,000.
Tidak.
KAMPUNG JAWA, PANDAMARAN, ALAM IMPIAN, NORT PORT, PUNCAK ALAM, MERU, TELOK GONG, SETIA ALAM, BUKIT RAJA, Kapar, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 50,701 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kapar
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat