Kawasan Kempas Banjaran @ Jalan Banjaran

Jalan Banjaran, Kempas Baru, Johor Bahru, Johor

RM 650,000

Lihat ke Tawaran

BT

5

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

10,890

kps (tanah)

auto-size-o

RM 60

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Banglo untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan (63 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501318553
ruler-o
3,500 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Large Land Bungalow Near Kempas Industrial Area

Kawasan Kempas Banjaran @ Jalan Banjaran

Rare large land bungalow property located near Kempas industrial area. Spacious layout with huge land size, suitable for elderly care centre, workers hostel, warehouse usage, storage facility, or comfortable family living.

Property Details:

1.5 Storey Bungalow House
Total Land Size: 10,890 sqft
5 Bedrooms
3 Bathrooms
Facing SouthEast
Leasehold until 2089
Tanah Kurnia

Highlights:

Huge land size with spacious outdoor area
Suitable for multiple commercial or residential uses
Strategic location near industrial area
Affordable pricing for large land property
Easy accessibility and convenient surroundings

Selling Price: RM650,000
Bank Value: To Be Confirmed

Contact now for more information or viewing arrangement.

Please contact Jeffrey
www.w*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kempas Baru, Johor Bahru dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
Jalan Banjaran, Kempas Baru, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi