Kawasan Perindustrian Batu Caves
Kawasan Industri Batu Caves, Kawasan Perindustrian Batu Caves, Batu Caves, Selangor
RM 13,500,000
2
BM
13,030
kps (lantai)
RM 1,036.07
PSF (lantai)
1.2 km (14 mins) from Batu Caves

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Standalone Factory in Batu Caves Industrial Zone
For Sale
- Batu Caves Industrial Area
- Single Storey Detached Factory
- Land Size - 22,494 sf
- Build up approx. 13,030 sf
Warehouse Area: 11,030 sf
Office Area: 2,000 sf
- Leasehold until 2074
- RM 13.50mil
SEAN ANG 0***** | REN18392 | E TREND REALTY SDN BHD
- Batu Caves Industrial Area
- Single Storey Detached Factory
- Land Size - 22,494 sf
- Build up approx. 13,030 sf
Warehouse Area: 11,030 sf
Office Area: 2,000 sf
- Leasehold until 2074
- RM 13.50mil
SEAN ANG 0***** | REN18392 | E TREND REALTY SDN BHD
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Batu Caves, Batu Caves dijual pada harga RM 13,500,000.
Tidak.
Kawasan Industri Batu Caves, Kawasan Perindustrian Batu Caves, Batu Caves, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 58,005 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Batu Caves
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat