Kawasan Perindustrian Kanthan
Persiaran Perindustrian Kanthan, Kawasan Perindustrian Kanthan, Chemor, Perak
RM 4,800,000
Boleh dirunding2
BM
38,000
kps (lantai)
RM 126.32
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kanthan Industrial Park Chemor Ipoh Factory or Warehouse For Sale
Factory or Warehouse For Sale
Locatiion: Kawasan Perindustrian Kanthan, Chemor
Land size: 44,800 sqft
Build up: 38,000 sqft
Tenure: Leasehold 99 years
Selling price: RM4,800,000 nego
Any inquiries or interested please call or WhatsApp (Yuki) OI2 5O2 IOI9. Thank you.
Locatiion: Kawasan Perindustrian Kanthan, Chemor
Land size: 44,800 sqft
Build up: 38,000 sqft
Tenure: Leasehold 99 years
Selling price: RM4,800,000 nego
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Kanthan, Chemor dijual pada harga RM 4,800,000.
Tidak.
Persiaran Perindustrian Kanthan, Kawasan Perindustrian Kanthan, Chemor, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 20,624 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Kanthan
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi