Kawasan Perindustrian Meru Barat
Jalan Meru Indah 22/KU8, Kampung Meru Barat, Kapar, Selangor
RM 10,800,000
6
BM
7,000
kps (lantai)
RM 1,543
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Semi-D Factory with 2 Stories for Sale in Kapar, Selangor
Semi-D factory with 2 stories for sale in Kapar, Selangor. Freehold property. Sale price: RM10.8 million.
- Land area: 37,000 sqft
- Total built-up: 7,000 sqft
- Office built-up: 5,000 sqft
- Factory built-up: 2,000 sqft
- Power supply: 400 Amp
- Floor loading: 1 ton/m2
- Comes with CF
- Tenanted until May 2027
Whatsapp: www.w*****
Cyrus Soon 孙炜杰
REN 16417 | Focus Estate
*Photos for reference only
【征求产业】
免费提供土地测量、视频推广、产业估价等.
老板们有相关工业要出售/租、欢迎联系我们
OWNER welcome to list
- Land area: 37,000 sqft
- Total built-up: 7,000 sqft
- Office built-up: 5,000 sqft
- Factory built-up: 2,000 sqft
- Power supply: 400 Amp
- Floor loading: 1 ton/m2
- Comes with CF
- Tenanted until May 2027
Whatsapp: www.w*****
Cyrus Soon 孙炜杰
REN 16417 | Focus Estate
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Meru Barat, Kapar dijual pada harga RM 10,800,000.
Tidak.
Jalan Meru Indah 22/KU8, Kampung Meru Barat, Kapar, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 46,404 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Meru Barat
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat