Kawasan Perindustrian SB Jaya
Kawasan Perindustrian SB Jaya, Sungai Buloh, Selangor
RM 1,899,999
3
BM
4,500
kps (lantai)
RM 422.22
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Spacious Ceiling Sungai Buloh @ Sb Jaya 2sty 25x90 Factory Negotiable
======================================================
Contact/Whatsapp/SMS 0I0_9828_859 to arrange a viewing
Industrial Area SB Jaya @ Sungai Buloh
-2-storey terrace factory
-Land area 25 x 90 / 2,250 sq.ft.
-Built up 4,500 sq.ft.
-Ceiling height 16'ft
-Flat land - both front and back
-Well maintained condition
-Prices are open for negotiation
-
010 / 9828859
Luis Looi
REN 28583 | Estate Negotiator
*Images are for reference only
Contact/Whatsapp/SMS 0I0_9828_859 to arrange a viewing
Industrial Area SB Jaya @ Sungai Buloh
-2-storey terrace factory
-Land area 25 x 90 / 2,250 sq.ft.
-Built up 4,500 sq.ft.
-Ceiling height 16'ft
-Flat land - both front and back
-Well maintained condition
-Prices are open for negotiation
-
010 / 9828859
Luis Looi
REN 28583 | Estate Negotiator
*Images are for reference only
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian SB Jaya, Sungai Buloh dijual pada harga RM 1,899,999.
Tidak.
Kawasan Perindustrian SB Jaya, Sungai Buloh, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,163 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian SB Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual