Kawasan Perindustrian SILC
Jalan SILC 2/7, Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,500,000
Boleh dirunding0
BM
10,943
kps (lantai)
RM 411
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Semi-Detached 1.5 Storey Factory Available For Sale @ Silc Kings Park
Factory Available For Sale / Rent
SILC @ Kings Park, Iskandar Puteri
Medium Industrial Factory
1.5 Storey Semi-Detached Factory
Intermediate Lot
Freehold Bumi Lot
Built-up Area: 10943 sqft
Land Area: Approx. 80 x 212 (Approx 17000 sqft)
Building Height: 9.0 M
Ideal for warehouse / production applications
Asking Price
Sale: RM4.5 Mil
Rental: RM22k
SILC @ Kings Park, Iskandar Puteri
Medium Industrial Factory
1.5 Storey Semi-Detached Factory
Intermediate Lot
Freehold Bumi Lot
Built-up Area: 10943 sqft
Land Area: Approx. 80 x 212 (Approx 17000 sqft)
Building Height: 9.0 M
Ideal for warehouse / production applications
Asking Price
Sale: RM4.5 Mil
Rental: RM22k
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 4,500,000.
Tidak.
Jalan SILC 2/7, Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 19,335 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian SILC
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi