Kawasan Perindustrian Tampoi
Kawasan Perindustrian Tampoi, Johor Bahru, Johor
RM 11,000,000
0
BM
42,000
kps (lantai)
RM 262
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Detached Factory Available For Sale In Tampoi Industrial Area
Detached Factory Available For Sale
Kawasan Perindustrian Tampoi
Land Type: Medium Industry
Land area: 43,560 sqft(approx)
Built Up: 42,000 sqft(approx)
Production Built Up: 38,000 sqft
Office Built Up: 4,000 sqft
Power supply: 1200 amp
Floor capacity : 20 KN/M2
Celling Heights: 3.5 M to 8 M
Freehold
Asking Price: RM11,000,000.00
Sales with tenancy, ROI 5.45%
First term until 14/5/28-RM45K
Second term until 14/5/31- RM49K
The Roof Realty Sdn Bhd
TingTing 0*****
TRR - TPG
www.w*****
Kawasan Perindustrian Tampoi
Land Type: Medium Industry
Land area: 43,560 sqft(approx)
Built Up: 42,000 sqft(approx)
Production Built Up: 38,000 sqft
Office Built Up: 4,000 sqft
Power supply: 1200 amp
Floor capacity : 20 KN/M2
Celling Heights: 3.5 M to 8 M
Freehold
Asking Price: RM11,000,000.00
Sales with tenancy, ROI 5.45%
First term until 14/5/28-RM45K
Second term until 14/5/31- RM49K
The Roof Realty Sdn Bhd
TingTing 0*****
TRR - TPG
www.w*****
Kemudahan
Akses 24 jam
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Tampoi, Johor Bahru dijual pada harga RM 11,000,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Kawasan Perindustrian Tampoi, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 47,264 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Tampoi
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut