Kawasan Perusahaan Olak Lempit
Jalan 1/3, Kawasan Perusahaan Olak Lempit, Kawasan Perindustrian Olak Lempit, Banting, Selangor
RM 5,880,000
20,255
kps (lantai)
RM 290
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Renovated semi-d factory with 400 Amp for sale in Olak Lempit, Banting
Nicely renovated factory for sale in Olak Lempit, Banting
Factory Details:-
================
* Type: 3 Storey Building
* Tenure: Freehold
* Land area: 20,255 sqft
* Build up: total 15,229 sqft
- Warehouse: 10,729 sqft
- Office: approx 4,500 sqft
* Ceiling Height: Eave 40ft
* Power: 400 amp
* Floor load: 3 ton/m2
* Office nicely renovated.
For more info and viewing arrangement, kindly contact:-
Jason Gan
012.222.9636
Thank you.
Factory Details:-
================
* Type: 3 Storey Building
* Tenure: Freehold
* Land area: 20,255 sqft
* Build up: total 15,229 sqft
- Warehouse: 10,729 sqft
- Office: approx 4,500 sqft
* Ceiling Height: Eave 40ft
* Power: 400 amp
* Floor load: 3 ton/m2
* Office nicely renovated.
For more info and viewing arrangement, kindly contact:-
Jason Gan
012.222.9636
Thank you.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Olak Lempit, Banting dijual pada harga RM 5,880,000.
Tidak.
Jalan 1/3, Kawasan Perusahaan Olak Lempit, Kawasan Perindustrian Olak Lempit, Banting, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 25,264 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Olak Lempit
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi