KiPark Sri Utara Business Park
Batu Caves, Kuala Lumpur
RM 25,000,000
1
BM
18,472
kps
RM 1,353
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Lot, 9-Storey Commercial Structure
Sri Utara, Jalan Ipoh 9-storey stratified commercial structure
- Leasehold (expiring 2100, 74 years remaining)
- Strata titles (combination of 9 titles, each floor 1 title)
- Total built-up 18,472 sf, floor area breakdown as below
1. Ground & mezzanine floor- 6559sf
2. 1st-8th floor- 5996sf each
3. 9th floor- 5917sf
- Modern facade with corporate aesthetics
- Prime location, easily accessible via major highways
- Asking RM25mil (negotiable)
SEAN ANG 0***** | REN18392 | E TREND REALTY SDN BHD
- Leasehold (expiring 2100, 74 years remaining)
- Total built-up 18,472 sf, floor area breakdown as below
1. Ground & mezzanine floor- 6559sf
2. 1st-8th floor- 5996sf each
3. 9th floor- 5917sf
- Modern facade with corporate aesthetics
- Prime location, easily accessible via major highways
- Asking RM25mil (negotiable)
SEAN ANG 0***** | REN18392 | E TREND REALTY SDN BHD
Kemudahan
Akses 24 jam
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
KiPark Sri Utara Business Park
Soalan Lazim
Seunit di Batu Caves, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 25,000,000.
Tidak.
Batu Caves, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 107,418 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Batu Caves
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat