KKIP RBF PHASE 1
Kota Kinabalu, Sabah
RM 6,717,008
1
BM
9,810
kps (lantai)
RM 684.71
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kkip standalone industrial warehouse for sale
Available for purchase is a detached warehouse located in Kkip, RBF Phase 1. This industrial property features two levels and occupies a land area of 20,000 sq ft with a built-up space of 9,810 sq ft. The electrical capacity is 300A, making it suitable for various industrial uses. The asking price for this property is RM6,717,800. Don't miss out on this opportunity to acquire a strategically located warehouse.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kinabalu, Sabah dijual pada harga RM 6,717,008.
Tidak.
Kota Kinabalu, Sabah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 28,861 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Kinabalu
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Gudang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi