Klang Meru Semi-D Factory
Meru, Klang, Selangor
RM 3,800,000
6,131
kps (lantai)
RM 620
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Semi-Detached Factory at Klang Meru for sale
Property Details : PFO-015
Type of Building : Semi-Detached Factory with Office Floor
Category of Land : Medium Industry
Tenure : Freehold
Land Area : Approx. 8,159 sq.ft
Built-up Area : 6,131 sq.ft
Power Supply : 200 amp
Floor Loading : 20 kN/m2
Asking Price : RM 3,800,000.00
www.w*****
Click the website link to check on our latest factory/land listing and updated news.
Welcome owner to list your properties to us.
Type of Building : Semi-Detached Factory with Office Floor
Category of Land : Medium Industry
Tenure : Freehold
Land Area : Approx. 8,159 sq.ft
Built-up Area : 6,131 sq.ft
Power Supply : 200 amp
Floor Loading : 20 kN/m2
Asking Price : RM 3,800,000.00
www.w*****
Welcome owner to list your properties to us.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Meru, Klang dijual pada harga RM 3,800,000.
Tidak.
Meru, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 16,327 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Meru
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi