Kondok Nilai Labu

Jalan Kg Kondok 11, Kampung Kondok, Nilai, Negeri Sembilan

RM 212,000

Boleh dirunding

kps

5,080

kps

auto-size-o

RM 42

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 42604250
asterisk-o
5,080 kps luas tanah
auto-size-o
RM 41.73 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Tanah Lot Bunglow Sebelah Sekolah Agama di Kondok Nilai Labu Seremban

Bunglow Lot Kondok Nilai

Detail
- Kg Kondok, Nilai
- Geran Individu
- Freehold | Malay Reserve
- Land size 5080 sqft
- Terdapat 2 lot bersebelahan (total 10, 000 sqft)
- Status Kediaman
- Mukim Labu Derah Seremban
- Tanah tinggi bebas banjir
- Siap Sedia untuk buat rumah
- Sesuai untuk rumah sendiri, rumah sewa, homestay

Amenities
- SMA Nilai
- Surau Nur Hidayah
- SRK Dato Shah Bandar Abu Bakar

Access
- Jalan Pajam Nilai Salak
- PLUS (Tol Nilai)

RM 212k (nego) untuk 1 lot

Nak Jual Beli Sewa Hartanah? Hubungi Saya

Shahrol REN24566
0*****
Maxxan Realty

www.h*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Kondok, Nilai dijual pada harga RM 212,000.
Tidak.
Jalan Kg Kondok 11, Kampung Kondok, Nilai, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 899 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi