Kota Damansara, Petaling Jaya, Taman Sains Selangor, Sungai Buloh
Taman Sains Selangor, Kota Damansara, Selangor
RM 90,000,000
0
BM
80,000
kps (lantai)
RM 1,125.00
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Detached Factory For Sale in Selangor Science Park, Tmn Sains Selangor
Detached factory/warehouse
Close proximity to Kota Damansara, Petaling Jaya, Subang, Shah Alam
Strategic location
Built Up: 80,000sf apx
Land Area: 5 Acres apx
Leasehold Expiry 2106
Detached factory Warehouse with Office, Hostel, Canteen
Asking Price RM 90m @ RM 389psf
**Photos are for illustration to protect owner's privacy**
For real viewing, kindly contact:
Marketed by Jen Lau
0.. 1.. 2.. 2.. 2.. 0.. 0.. 4.. 9.. 0..
PEA1529
Billion Realtors
Strategic location
Built Up: 80,000sf apx
Land Area: 5 Acres apx
Leasehold Expiry 2106
Detached factory Warehouse with Office, Hostel, Canteen
Asking Price RM 90m @ RM 389psf
**Photos are for illustration to protect owner's privacy**
For real viewing, kindly contact:
Marketed by Jen Lau
0.. 1.. 2.. 2.. 2.. 0.. 0.. 4.. 9.. 0..
PEA1529
Billion Realtors
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sains Selangor, Kota Damansara dijual pada harga RM 90,000,000.
Tidak.
Taman Sains Selangor, Kota Damansara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 386,706 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sains Selangor
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi