Kota Damansara
Jalan Nuri 7/12, Kota Damansara, Selangor
RM 1,300,000
Boleh dirunding7
BT
5
BM
3,573
kps (tanah)
RM 363.84
PSF (tanah)
1.3 km (15 mins) from Kwasa Damansara
Tentang hartanah ini
Malay-style corner lot terrace house in Kota Damansara
Spacious corner lot with huge build-up
- Jalan nuri 7/12, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya Selangor
- House type: 2.5 storey terrace
- Leasehold (until 2099)
- Land size: 3573sf
- 7 bedrooms & 5 bathrooms
- Suitable for big family
- Individual title (you can renovate anything you like)
- Bank value RM 1.25mil
Contact to view!
- House type: 2.5 storey terrace
- Leasehold (until 2099)
- Land size: 3573sf
- 7 bedrooms & 5 bathrooms
- Suitable for big family
- Individual title (you can renovate anything you like)
- Bank value RM 1.25mil
Contact to view!
Kemudahan
Balkoni
Covered car parking
Security guard
Terrace garden
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Taman komuniti
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Damansara, Selangor dijual pada harga RM 1,300,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Nuri 7/12, Kota Damansara, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,451 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Damansara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2.5 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi