Kulai Gate A Palm Villa Residences
Jalan Lengkungan Mewah x, Bandar Putra, 81000 Kulai, Johor, Kulai, Johor
RM 2,180,000
Boleh dirunding4+1
BT
5
BM
8,170
kps (tanah)
RM 266.83
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kulai Gate A Palm Villa Residences Renovated Bungalow 8170'sqft G&G
For Sale
IOI Palm Villa Residences
Gate A Bandar Putra
Selling Price: Rm2.18 mil
Address: Jalan Lengkungan Mewah x, Bandar Putra, 81000 Kulai, Johor.
Type: Double Storey Bungalow
Tenure : Freehold non bumi
Bedroom: 4+1
Bathroom: 5
Land size: 8170 sqft
Built up: tbc
Renovation: Yes
Furnishing: Partial
Direction: East
Facing: House
G&G: Yes
Maintenance fee: Rm300+
Neighbours: Chinese
𝙄𝙛 𝙇𝙤𝙖𝙣 𝙍𝙚𝙟𝙚𝙘𝙩𝙚𝙙 𝘽𝙤𝙤𝙠𝙞𝙣𝙜 𝙁𝙚𝙚𝙨 𝙁𝙪𝙡𝙡𝙮 𝙍𝙚𝙛𝙪𝙣𝙙
#𝗬𝗼𝘂𝗿𝗧𝗿𝘂𝘀𝘁𝗮𝗯𝗹𝗲𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿
#𝗩𝗔𝗚 𝐑𝐄𝐍𝟒𝟖𝟓𝟎𝟒
𝐂𝐚𝐥𝐥 𝐦𝐞: (𝗗𝗮𝘃𝗶𝘀 𝗖𝗵𝗲𝗻) 𝟬𝟭𝟭𝟮𝟲𝟲𝟲𝟳𝟰𝟯𝟴
𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐚𝐩𝐩 𝐦𝐞:
www.w*****
------------------------No Cobroke Listing------------------------
IOI Palm Villa Residences
Gate A Bandar Putra
Selling Price: Rm2.18 mil
Type: Double Storey Bungalow
Tenure : Freehold non bumi
Bedroom: 4+1
Bathroom: 5
Land size: 8170 sqft
Built up: tbc
Renovation: Yes
Furnishing: Partial
Direction: East
Facing: House
G&G: Yes
Maintenance fee: Rm300+
Neighbours: Chinese
𝙄𝙛 𝙇𝙤𝙖𝙣 𝙍𝙚𝙟𝙚𝙘𝙩𝙚𝙙 𝘽𝙤𝙤𝙠𝙞𝙣𝙜 𝙁𝙚𝙚𝙨 𝙁𝙪𝙡𝙡𝙮 𝙍𝙚𝙛𝙪𝙣𝙙
#𝗬𝗼𝘂𝗿𝗧𝗿𝘂𝘀𝘁𝗮𝗯𝗹𝗲𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿
#𝗩𝗔𝗚 𝐑𝐄𝐍𝟒𝟖𝟓𝟎𝟒
𝐂𝐚𝐥𝐥 𝐦𝐞: (𝗗𝗮𝘃𝗶𝘀 𝗖𝗵𝗲𝗻) 𝟬𝟭𝟭𝟮𝟲𝟲𝟲𝟳𝟰𝟯𝟴
𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐚𝐩𝐩 𝐦𝐞:
www.w*****
Kemudahan
Security guard
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kulai, Johor dijual pada harga RM 2,180,000.
Tidak.
Jalan Lengkungan Mewah x, Bandar Putra, 81000 Kulai, Johor, Kulai, Johor.