Kulai
Bandar Indahpura, Kulai, Johor
RM 111,800
0
BM
43,000
kps (lantai)
RM 2.60
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kulai Detached Factory for Sale
Kulai detached factory for sale
Land size: 61,0000 sq ft
Built up size: 43,000 sq ft
Category: Light industry
Land Tenure: Freehold
Ceiling Height: 11.5 meter
Floor loading: 25 kn/m2
Power Supply: 1000amp
Equipped with loading bays
Excellent accessibility
5km from AEON Kulaijaya Shopping Centre
8km from Kulai Hospital
15km from Senai Airport
15km from North-South Highway
40km from the Port of Tanjung Pelepas (PTP)
35km from Tuas Checkpoint
35km from JB Causeway
Please contact Adeline 0*****
www.w*****
Land size: 61,0000 sq ft
Built up size: 43,000 sq ft
Category: Light industry
Land Tenure: Freehold
Ceiling Height: 11.5 meter
Floor loading: 25 kn/m2
Power Supply: 1000amp
Equipped with loading bays
Excellent accessibility
5km from AEON Kulaijaya Shopping Centre
8km from Kulai Hospital
15km from Senai Airport
15km from North-South Highway
40km from the Port of Tanjung Pelepas (PTP)
35km from Tuas Checkpoint
35km from JB Causeway
Please contact Adeline 0*****
www.w*****
Kemudahan
Akses 24 jam
Car parking outside
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Indahpura, Kulai dijual pada harga RM 111,800.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bandar Indahpura, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 480 / bulanan.