Lakefront Villa
Jalan Villa, Lakefront Villa, Cyberjaya, Selangor
RM 1,900,000
Boleh dirunding4
BT
5
BM
3,369
kps (tanah)
RM 563.97
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Lakefront Villa Cyberjaya
【3 STOREY ZERO LOT BUNGALOW, LAKEFRONT VILLA, CYBERJAYA FOR SALE】
*PROPERTY DETAILS*:
NEWLY REFURBISHED UNIT
FULLY RENOVATED FREEHOLD
Land area : 3369 sqft Build up : 3371 sqft 4+1 Bedrooms 5 Bathroom *FACILITIES*: Clubhouse Swimming Pool Gymnasium Playground *IN-HOUSE FACILITIES*: 24-hour Patrolling Gated Guarded CCTV with Perimeter Fencing Central Monitoring System (CMS) *AMENITIES*: Cyberjaya University College Multimedia University Lim Kok Wing University Klia Transit Ioi Mall Putrajaya School, Mosque and Mall Near to HSBC office, DHL, DeLL, AMD, BMW Group, Hewlett Packard
Jakuzi
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim