Lakeview Saujana
Persiaran Golf, Saujana Resort, Saujana Golf and Country Club, Shah Alam, Selangor
RM 3,360,000
Boleh dirunding10,839
kps
RM 309.99
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Prime Bungalow Land at Lakeview Saujana
Semi-D & Bungalow Specialist
Tropicana | Ara Damansara | Saujana | Kota Damansara
Lakeview Saujana Bungalow Land
Property Highlights:
• Land Size: 10,839 sqft
• Corner Lot
• Suitable for luxury bungalow residence
• Exclusive and low density neighbourhood
• Easy access to major highways and nearby amenities
Asking Price: RM 310 psf
For Exclusive Viewing & More Information:
Vincent Liaw
016-847_3577
Team Leader | Probationary Estate Agent (PEA 3126)
Gather Properties Sdn Bhd
Tropicana | Ara Damansara | Saujana | Kota Damansara
Lakeview Saujana Bungalow Land
Property Highlights:
• Land Size: 10,839 sqft
• Corner Lot
• Suitable for luxury bungalow residence
• Exclusive and low density neighbourhood
• Easy access to major highways and nearby amenities
Asking Price: RM 310 psf
For Exclusive Viewing & More Information:
Vincent Liaw
016-847_3577
Team Leader | Probationary Estate Agent (PEA 3126)
Gather Properties Sdn Bhd
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Saujana Golf and Country Club, Shah Alam dijual pada harga RM 3,360,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Persiaran Golf, Saujana Resort, Saujana Golf and Country Club, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 14,090 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Saujana Golf and Country Club
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat