Laman Impian @ Bandar Botanic
Jalan Impian 11B, Bandar Botanic, Klang, Selangor
RM 380,000
3
BT
2
BM
904
kps (tanah)
RM 420
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Laman Impian Bandar Botanic Klang Ground Floor Townhouse For Sale
Limited Ground Floor Unit
Laman Impian Town House
Bandar Botanic Klang
Ground Floor House
(Front and Back got extra Land area)
904sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Car Park
Kitchen Table Top
Build in Wardrobe
Selling Price RM380k
Monthly Rental RM1300
============================
For more details and viewing appointment
Direct whatsapp here :
www.h*****
Desmond Chan 0*****
Laman Impian Town House
Bandar Botanic Klang
Ground Floor House
(Front and Back got extra Land area)
904sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Car Park
Kitchen Table Top
Build in Wardrobe
Selling Price RM380k
Monthly Rental RM1300
============================
For more details and viewing appointment
Direct whatsapp here :
www.h*****
Desmond Chan 0*****
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Parkir
Perimeter pagar
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Laman Impian @ Bandar Botanic
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Botanic, Klang dijual pada harga RM 380,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Impian 11B, Bandar Botanic, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,593 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Botanic
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Bandar Untuk Dijual
Lebihkan PaparanSekolah Terdekat