Laman Putra, Putra Mahkota 7, Putra Heights
Jalan Putra Mahkota 7, Laman Putra, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor
RM 1,030,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
2,080
kps (tanah)
RM 495.19
PSF (tanah)
760 m (9 mins) from Putra Heights

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Spacious Kitchen 26' X 80' Laman Putra, Putra Mahkota 7, Putra Heights
>> SPACIOUS KITCHEN
>> GENEROUS SIZE 26x80
>> GATED AND GUARDED
============
2.0-STY HOUSE (MIDDLE)
@ LAMAN PUTRA, PUTRA MAHKOTA, PUTRA HEIGHTS
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- GATED AND GUARDED
- LA: 26 X 80 SQFT
- TOTAL LAND: 2080 SQFT
- BU: 2340 SQFT
- 4 ROOMS
- 3 BATHS
- 2 CARPARKS
FEATURES:
∇ Spacious Kitchen
∇ Generous Size
∇ Gated and Guarded
=============
Please contact
Nobeille Chung
0*****
REN27124
Nobeille Chung for viewing
- I've MANY PUTRA HEIGHTS PROPERTY!
Find our listings in:
www.h*****
@1348
>> GENEROUS SIZE 26x80
>> GATED AND GUARDED
============
2.0-STY HOUSE (MIDDLE)
@ LAMAN PUTRA, PUTRA MAHKOTA, PUTRA HEIGHTS
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- GATED AND GUARDED
- LA: 26 X 80 SQFT
- TOTAL LAND: 2080 SQFT
- BU: 2340 SQFT
- 4 ROOMS
- 3 BATHS
- 2 CARPARKS
FEATURES:
∇ Spacious Kitchen
∇ Generous Size
∇ Gated and Guarded
=============
Please contact
Nobeille Chung
0*****
REN27124
Nobeille Chung for viewing
- I've MANY PUTRA HEIGHTS PROPERTY!
Find our listings in:
www.h*****
@1348
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Tempat letak kereta berbumbung
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Putra Heights, Subang Jaya dijual pada harga RM 1,030,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Putra Mahkota 7, Laman Putra, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor.