Laman Seri, Seksyen 13, Shah Alam

Jalan Memanah 13/55A, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor

RM 1,880,000

Boleh dirunding

BT

5+2

BT

BM

6

BM

kps (tanah)

3,196

kps (tanah)

auto-size-o

RM 588.24

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Berkembar untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2013
calendar-days-o
Pegangan pajakan (85 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501371372

Tentang hartanah ini

Nice Three Storey Semi Detached, Laman Seri, Seksyen 13, Shah Alam

An Exclusive Three Storey Semi Detached House, Seksyen 13, Shah Alam For Sale

Property details:
- Type: Three Storey Semi Detached, Intermediate
- Land area: 3,196 sqft
- Built up area: 3,564 sqft
- 5+2 bedrooms, 6 bathrooms
- Facing north
- Leasehold | Expiry 2110
- Bumi lot
- Gated and guarded area
- Exclusive neighbourhood

House features:
- Plaster ceiling living hall and all bedrooms
- Dry and wet kitchen fully equipped with hood, hob and top island.
- Fully air-conditioned
- Nicely renovated bathrooms
- Elegant built in wardrobe and dressing area

Asking price : RM1.88 mil negotiable.

More info:
ADAW ZAIN | REN23076
0*****

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 13, Shah Alam dijual pada harga RM 1,880,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Memanah 13/55A, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,883 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2013.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi