Laman Seri
jalan memanah, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor
RM 1,980,000
7
BT
7
BM
6,000
kps (tanah)
RM 330.00
PSF (tanah)
1.8 km (22 mins) from Stadium Shah Alam

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Renovated, Three Storey Semid Corner Unit, Laman Seri, Seksyen 13
FOR SALE/WTS
CORNER LOT, 3-Storey Semi-D @ Laman Seri, Seksyen 13, Shah Alam
PROPERTY DETAILS:
Corner 3-Storey Semi Detached House
Asking Price: RM1.98mil
- Land Area: 6,000 sqft
- Built Up: 4,000 sqft
- 7R, 7B
- Extended + Renovated
- Spacious car porch
- Gated and Guarded Community
- Leasehold | Bumi Lot (2105)
- Individual Title
Khairi 0*****
PROPERTY DETAILS:
Corner 3-Storey Semi Detached House
Asking Price: RM1.98mil
- Land Area: 6,000 sqft
- Built Up: 4,000 sqft
- 7R, 7B
- Extended + Renovated
- Spacious car porch
- Gated and Guarded Community
- Leasehold | Bumi Lot (2105)
- Individual Title
Khairi 0*****
Kemudahan
Air conditioner
Cooker hood
Diubahsuai
Pemanas air
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Taman permainan
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 13, Shah Alam dijual pada harga RM 1,980,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
jalan memanah, Seksyen 13, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,303 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 13
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat