Link Factory For Sale/Rent at Bukit Serdang
Serdang, Seri Kembangan, Selangor
RM 1,950,000
Boleh dirunding1
BM
2,437
kps (lantai)
RM 800
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Link Factory For Sale/Rent at Bukit Serdang
Link Factory For Sale/Rent at Bukit Serdang
- 1.5 sty Link Factory
- Land area : 25x80
- Build up : 2,437 sqft
Kindly contact (Delenn) OI65O46255 for viewing
*DISCLAIMER*
Kindly note that to protect the seller and tenants' privacy and interest, pictures shown may not be the actual unit, it's for illustration purpose only.
Appreciate your understanding.
- 1.5 sty Link Factory
- Land area : 25x80
- Build up : 2,437 sqft
Kindly contact (Delenn) OI65O46255 for viewing
*DISCLAIMER*
Appreciate your understanding.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Serdang, Seri Kembangan dijual pada harga RM 1,950,000.
Tidak.
Serdang, Seri Kembangan, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,378 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Serdang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi