Mahkota Cheras
Mahkota Cheras, Cheras, Selangor
RM 980,000
4
BT
3
BM
2,860
kps (tanah)
RM 342.66
PSF (tanah)
720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner 2 Sty House @ Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Freehold, Cheap
Super Cheap ! Super Cheap!
GRADE AAA
2sty CORNER terrace house @ Bandar Mahkota Cheras
Freehold
Corner lot
Extra land 20ft
Land size: 44x65 (2860sf)
Built up: 2000sf
4 bedroom
3 bathroom
Kitchen and side extended
Rm 980k
Please do not hesitate to contact & whatsapp me
Denver Sin/vs
017-88*09*018
*Owners are welcome for list. Our team will provide you good service.
GRADE AAA
2sty CORNER terrace house @ Bandar Mahkota Cheras
Freehold
Corner lot
Extra land 20ft
Land size: 44x65 (2860sf)
Built up: 2000sf
4 bedroom
3 bathroom
Kitchen and side extended
Rm 980k
Please do not hesitate to contact & whatsapp me
Denver Sin/vs
017-88*09*018
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Mahkota Cheras, Cheras dijual pada harga RM 980,000.
Tidak.
Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,109 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Mahkota Cheras
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi