Mahkota Cheras
Jalang Dayang Section 8, Mahkota Cheras, Cheras, Selangor
RM 535,000
4
BT
3
BM
1,302
kps (tanah)
RM 410.91
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For sale: spacious 4 bedroom 2-storey terrace house in mahkota cherus
For Viewing Appointment
Please Call or WhatsApp Ryan +6*****
RYAN LOW
REN 53829
E TREND REALTY SDN. BHD. (E (1) 1752)
+6*****
+We provide ONE Stop service - Banker and Lawyer arrangement.
Bandar Mahkota Cheras, Jalan Dayang Section 8
100% Actual Photos Unit
RM535K
20x65
Built Up 1383sf
Land Area 1302sf
4r3b
Kitchen Fully Extended with MPKJ Approval
Please Call or WhatsApp Ryan +6*****
RYAN LOW
REN 53829
E TREND REALTY SDN. BHD. (E (1) 1752)
+6*****
Bandar Mahkota Cheras, Jalan Dayang Section 8
100% Actual Photos Unit
RM535K
20x65
Built Up 1383sf
Land Area 1302sf
4r3b
Kitchen Fully Extended with MPKJ Approval
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Mahkota Cheras, Cheras dijual pada harga RM 535,000.
Tidak.
Jalang Dayang Section 8, Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,243 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Mahkota Cheras
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi