Mantin
Mantin, Negeri Sembilan
RM 10,715,760
178,596
kps
RM 60.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Mantin Negeri Sembilan Tanah Land For Sale
Mantin Negeri Sembilan Tanah Land For Sale
Selling Price : RM10,715,760
Mantin, Negeri Sembilan
Status : Commercial
Saiz : 4.1 ekar (178,596 sqft Approx)
Freehold
RM60 /sqft
𝐎.𝟏𝟏 𝟏.𝟑𝟑𝟏 𝟑.𝟏𝟏𝟒 | 𝐊𝐇𝐀𝐈𝐑𝐔𝐋 𝐘𝐔𝐒𝐎𝐅𝐅
𝐑𝐄𝐍 𝟒𝟑𝟔𝟗𝟐
𝐅𝐈𝐑𝐃𝐀𝐔𝐒 & 𝐀𝐒𝐒𝐎𝐂𝐈𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐑𝐄𝐀𝐋 𝐄𝐒𝐓𝐀𝐓𝐄 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐘
𝐂𝐎𝐀𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐍𝐆
Selling Price : RM10,715,760
Mantin, Negeri Sembilan
Status : Commercial
Saiz : 4.1 ekar (178,596 sqft Approx)
Freehold
RM60 /sqft
𝐎.𝟏𝟏 𝟏.𝟑𝟑𝟏 𝟑.𝟏𝟏𝟒 | 𝐊𝐇𝐀𝐈𝐑𝐔𝐋 𝐘𝐔𝐒𝐎𝐅𝐅
𝐑𝐄𝐍 𝟒𝟑𝟔𝟗𝟐
𝐅𝐈𝐑𝐃𝐀𝐔𝐒 & 𝐀𝐒𝐒𝐎𝐂𝐈𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐑𝐄𝐀𝐋 𝐄𝐒𝐓𝐀𝐓𝐄 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐘
𝐂𝐎𝐀𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐍𝐆
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Mantin, Negeri Sembilan dijual pada harga RM 10,715,760.
Tidak.
Mantin, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 46,042 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Mantin
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Komersial Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi