Mutiara Rini
Jalan jasa, Mutiara Rini, Skudai, Johor
RM 620,000
3
BT
3
BM
1,500
kps (tanah)
RM 413.33
psf (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Mutiara Rini, skudai
Double Storey Semi-D
Jalan Bestari Tmn Mutiara Rini Skudai, Johor Bahru
面向无阻 /Unblock View
双层半独立 /Double Storey Semi D (RMMJ)
土地面积 /1,500 sqft (30×50)
3房 /3 Bedroom
3厕 /3 Bathroom
土著单位 /Bumi lot
租凭地契 /Leasehold 991 years
灶台 /Table Top
Selling Price : RM 620k
Remark
Use owner lawyer
Pls kindly Contact Lewis
Call / Whatsapp: +6*****
REN34241
Royce Properties & Estate Sdn Bhd
E(1)1934
房地产服务 买 /卖 /租 欢迎委托
专业代办银行贷款 / 律師楼买卖合同
免费提供产业估价 /贷款不过原银奉还
Jalan Bestari Tmn Mutiara Rini Skudai, Johor Bahru
面向无阻 /Unblock View
双层半独立 /Double Storey Semi D (RMMJ)
土地面积 /1,500 sqft (30×50)
3房 /3 Bedroom
3厕 /3 Bathroom
土著单位 /Bumi lot
租凭地契 /Leasehold 991 years
灶台 /Table Top
Selling Price : RM 620k
Remark
Use owner lawyer
Pls kindly Contact Lewis
Call / Whatsapp: +6*****
REN34241
Royce Properties & Estate Sdn Bhd
E(1)1934
房地产服务 买 /卖 /租 欢迎委托
专业代办银行贷款 / 律師楼买卖合同
免费提供产业估价 /贷款不过原银奉还
Kemudahan
Diubahsuai
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Mutiara Rini, Skudai dijual pada harga RM 620,000.
Tidak.
Jalan jasa, Mutiara Rini, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,600 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Mutiara Rini
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar untuk Dijual










