[NEW] Banglo 1.5 Tingkat MODERN DESIGN Cantik Di Paya 3, Bukit Setongkol, Kuantan
Kuantan, Pahang
RM 690,000
4
BT
4
BM
4,101
kps (tanah)
RM 168.25
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Banglo 1.5 Tingkat Di Paya 3, Bukit Setongkol, Kuantan
Details ;
Luas tanah 4101 sqft
Leasehold ,2019
Bumi Lot
4 bilik 4 Bilik air
Table Top
Kawasan rumah yang di tambun tinggi
Wiring 3 phase ready
Kipas lampu sudah dipasang
CCC ready
Amenities ;
2 km ke SK Cendarawasih
200 m ke SMK Cendrawasih
1.8 km Masjid Saidina Umar Al Khatab
3.3 km ke Kuantan Medical Centre
6.3 Km ke Bandar Kuantan
ASKING PRICE: RM690,000
BOOKING 3.24%
DEPOSIT BY EPF ACCEPTED
{Lawyer And Loan Can Be Arranged}
BOOKING FULLY REFUND IF LOAN REJECTED
FOR ANY ENQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT, PLEASE CALL/WHATSAPP ;
Fazielawatie Ishak (REN 29893)
Landsworth Properties Sdn Bhd
0*****
www.w*****
Join Channel Rumah/ Tanah/ Kedai Untuk Di Jual;
www.h*****
Nak Survey Banyak Pilihan Hartanah Lagi? Klik Link Website Ni;
www.h*****
Details ;
Luas tanah 4101 sqft
Leasehold ,2019
Bumi Lot
4 bilik 4 Bilik air
Table Top
Kawasan rumah yang di tambun tinggi
Wiring 3 phase ready
Kipas lampu sudah dipasang
CCC ready
Amenities ;
2 km ke SK Cendarawasih
200 m ke SMK Cendrawasih
1.8 km Masjid Saidina Umar Al Khatab
3.3 km ke Kuantan Medical Centre
6.3 Km ke Bandar Kuantan
ASKING PRICE: RM690,000
BOOKING 3.24%
DEPOSIT BY EPF ACCEPTED
{Lawyer And Loan Can Be Arranged}
BOOKING FULLY REFUND IF LOAN REJECTED
Fazielawatie Ishak (REN 29893)
Landsworth Properties Sdn Bhd
0*****
www.w*****
Join Channel Rumah/ Tanah/ Kedai Untuk Di Jual;
www.h*****
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?