Nilai, Negeri Sembilan
Nilai, Negeri Sembilan
RM 1,700,000
Boleh dirunding2
BM
2,800
kps (lantai)
RM 607.14
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Single Storey Semi-D Factory For Sale @ Nilai, Negeri Sembilan
Single Storey Semi-D Factory For Sale @ Nilai, NS
Property Details:
Single Storey Semi-D Factory
Land Size: 7,200 sq.ft.
Built-Up Area: Approx. 2,800 sq.ft.
Freehold
Power Supply: 100 Amp & 200 Amp
(2 units available!!)
Selling Price: RM 1.7M
Schedule a Viewing Today!
Stanley Chew (REN 79535) / 0*****
Olivia Oh (REN 76679) / 0*****
Dear Property Owners, if you have any property to SELL or RENT, feel free to contact us.
Disclaimer:
Images shown are for illustration purposes only to protect the owner’s privacy.
Actual site viewing is most welcome upon appointment.
Property Details:
Single Storey Semi-D Factory
Land Size: 7,200 sq.ft.
Built-Up Area: Approx. 2,800 sq.ft.
Freehold
Power Supply: 100 Amp & 200 Amp
(2 units available!!)
Selling Price: RM 1.7M
Schedule a Viewing Today!
Stanley Chew (REN 79535) / 0*****
Olivia Oh (REN 76679) / 0*****
Disclaimer:
Actual site viewing is most welcome upon appointment.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Nilai, Negeri Sembilan dijual pada harga RM 1,700,000.
Tidak.
Nilai, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,304 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Nilai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut