Nilai, Nilai 3
Pajam, Mantin, Negeri Sembilan
RM 6,500,000
Boleh dirunding54,200
kps
RM 119.93
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold Vacant Industrial Land For Sale@ Nilai Industrial Park
For Sell
-L.Area : Abt 54,200sf ( 1.243acres)
-Freehold
-Rectangular Shape
-Good Location
-Easy Access to Mainroad
-Asking Price: RM 6.50mil (Rm120/sf)
Pls feel free to Whatsapp :-
EC Low (REN 55952)
018.9851368
-L.Area : Abt 54,200sf ( 1.243acres)
-Freehold
-Rectangular Shape
-Good Location
-Easy Access to Mainroad
-Asking Price: RM 6.50mil (Rm120/sf)
Pls feel free to Whatsapp :-
EC Low (REN 55952)
018.9851368
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pajam, Mantin dijual pada harga RM 6,500,000.
Tidak.
Pajam, Mantin, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 27,928 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pajam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Perindustrian Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi