Nusa Duta
Nusa Duta, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 6,000,000
Boleh dirunding5
BT
7
BM
8,410
kps (tanah)
RM 713.44
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Cheap Unit Ultra Luxury Designer Bungalow Private Pool Nusa Duta
Cheap Unit
For Sale (SV2125)
Two Storey Bungalow Jalan Nusa Duta
Iskandar Puteri
5+ Beds 7+ Baths
8410 Sqft
Freehold
International Lot
Fully Furnished
Nearby Malls
TF Value Mart Nusa Bestari 1.2 km
AEON Mall Bukit Indah 2.5 km
Lotus Bukit Indah 2.8 km
Nearby Hospitals
Columbia Asia Hospital Iskandar Puteri 3.8 km
Kensington Green Specialist Centre 5.9 km